Klimatyzacje dla domu i biura

Klimatyzacje w mieszkaniach, domach i biurach stały się standardem. Odpowiednio dobrana i zamontowana klimatyzacja potrafi znacznie podnieść jakość życia oraz pracy. Rozwiązania klimatyzujące pozwalają na dowolny dobór ustawienia temperatur od chłodzenia po grzanie. Dzięki temu sprawdzają się zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. 

Odpowiednio dobrana temperatura wpływa na samopoczucie domowników oraz pracowników. Pozwala ona na regenerację po całym dniu ciężkich zajęć, jak i na utrzymanie skupienia w czasie pracy. Dodatkowym plusem klimatyzacji jest możliwość oczyszczania i jonizacji powietrza, dzięki temu klimatyzację są bezpieczne nawet dla alergików i cieszą się coraz większą popularnością.

Klimatyzacja do domu lub mieszkania

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w domu lub mieszkaniu umożliwia dobry sen i relaks. Dbanie o odpowiednią jakość powietrza i stałą temperaturę pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz zdrowiem. Na szczęście klimatyzacja to komfort, na który może pozwolić sobie każdy. W ofercie posiadamy bezpieczne urządzenia renomowanych firm na każdą kieszeń. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie urządzenie i zaprojektować instalację tak, aby była wydajna i służyła latami.

Wybór klimatyzacji do domu

Klimatyzacja do domu powinna spełniać wymagania zdefiniowane przez klienta. Istotne mogą okazać się różne aspekty, takie jak wygląd samego urządzenia, rodzaj montażu oraz częstotliwość użytkowania. W naszej ofercie dostępne są zarówno klimatyzacje przysufitowe, jak i klimatyzacje przypodłogowe. Każdy rodzaj urządzeń jest dostępny u nas zarówno w wersjach podstawowych, a także bardziej designerskich, dla klientów, którym zależy na estetyce urządzeń. Dzięki temu nasi klienci mogą dobrać urządzenie, które będzie odpowiednie do pomieszczenia, spełni oczekiwania finansowe i będzie w pasującym do wnętrza stylu, kształcie, czy kolorze.

Na co zwracać uwagę, wybierając klimatyzację?

Klimatyzacja do biura

Klimatyzatory biurowe to urządzenia o dużej mocy, różnych funkcjach i często rozbudowanych możliwościach kontroli oraz sterowania. Takie rozwiązania są coraz częściej spotykane w pomieszczeniach biurowych w ze względu na poprawę jakości pracy oraz wymogi prawne. Funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych w takich miejscach jest regulowane przez zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. TC-serwis dba o to, aby instalacje i urządzenia naszych klientów były efektywne, a także spełniały najwyższe normy bezpieczeństwa. 

Nowe budynki biurowe najczęściej są przystosowane do montażu urządzeń klimatyzacyjnych, co znacznie ułatwia proces projektowania i montażu. Ważne wtedy są dobór odpowiednich urządzeń – ich mocy, parametrów oraz dodatkowych funkcji. W budynkach, w których nie ma takiej infrastruktury, najczęściej montuje się klimatyzatory split lub multisplit. Tego typu urządzenia wystarczają dla biur o małej i średniej powierzchni. Wybierając naszą usługę mają Państwo pewność dobrego wyboru, jakości i niezawodności urządzenia.

Dlaczego warto zainstalować klimatyzację w biurze?

Klimatyzacja w biurze pozwala zachować komfort pracy poprzez dobranie odpowiedniej temperatury otoczenia. Sprawia, że pracownicy mogą tak samo efektywnie pracować w upalne, jak i chłodne dni. Klimatyzatory biurowe posiadają również dodatkowe funkcjonalności takie jak np.: filtracja powietrza. Oczyszczanie powietrza jest bardzo ważne, szczególnie w czasach tak dużego zanieczyszczenia. Jak 

wiadomo, czyste powietrze wpływa nie tylko na lepsze samopoczucie osób w pomieszczeniu, ale również na zachowanie zdrowia. Filtracja powietrza w urządzeniach klimatyzujących pozwolą uniknąć wielu chorób i zakażeń, jest również bezpieczna dla osób z alergiami.

Nasze usługi

Naszym klientom proponujemy rozwiązania kompleksowe.

Pomożemy Ci zaprojektować efektywny system klimatyzacji oraz zoptymalizować koszty użytkowania urządzeń

Prowadzimy sprzedaż urządzeń renomowanych firm w atrakcyjnych cenach

Montujemy klimatyzację dbając o bezpieczeństwo i jakość usług – regularne serwisy i obsługa awarii – dzięki naszemu serwisowi będziesz długo cieszyć się sprawną klimatyzacją. w przypadku nagłej awarii szybko dojeżdżamy do klienta i naprawiamy awarię

Rodzaje klimatyzacji

W naszej ofercie posiadamy klimatyzacje ścienne (przysufitowe) i przypodłogowe. Urządzenia oferowane przez nas mają wiele dodatkowych funkcji, jak nagrzewanie powietrza, zdalne sterowanie, jonizacja lub oczyszczanie powietrza. Najbardziej wymagający klienci mogą zakupić u nas urządzenia o designerskim wyglądzie, dbając o estetykę wnętrza. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie dobrać urządzenia spełniające wymogi cenowe, jak i posiadające dodatkowe funkcje.

Zapraszamy do współpracy

Dział techniczny

e-mail: techniczny@tc-serwis.pl
tel: +48 508 015 628

Dział serwisu

e-mail: serwis@tc-serwis.pl
tel: +48 508 015 628

Ciasteczko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na ich użycie.