Serwis urządzeń chłodniczych

Firma TC-serwis świadczy usługi serwisowe na terenie całej Polski. Serwisujemy i naprawiamy różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. Zajmujemy się konserwacją, regularnymi przeglądami, a także pomagamy w przypadkach nagłych awarii. 

Naszym Klientom oferujemy systemy komputerowe monitorujące pracę urządzeń. Monitoring urządzeń chłodniczych w tym klimatyzacji informuje właścicieli, jak również grupy serwisowe o ewentualnych awariach – dzięki temu możliwa jest natychmiastowa reakcja i pomoc. W systemy te mogą zostać wyposażone wszystkie urządzenia chłodnicze.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis klimatyzacji?

Doświadczenie

Dzięki doświadczonej kadrze każdy serwis przebiega sprawnie. Potrafimy skutecznie usunąć usterki i wykryć potencjalne awarie.

Dojazd do klienta

Posiadamy punkty w różnych lokalizacjach, dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dojechać do klienta.

Monitorowanie

Oferujemy komputerowy monitoring pracy urządzeń – systemy alarmowe połączone z centrum informatycznym.

Cykliczne serwisowanie urządzeń chłodniczych

Regularne serwisowanie klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych jest niezbędne. Pozwala to na efektywne wykorzystanie urządzeń i wydłużenie ich żywotności. Systematyczna dbałość o urządzenia potrafi wykluczyć większe awarie w przyszłości lub wykryć potencjale usterki na wczesnym etapie. To wszystko przyczynia się do zmniejszenia kosztów napraw i zapobiega skutkom potencjalnych awarii.

Okresowy serwis klimatyzacji

Każda klimatyzacja wymaga okresowego przeglądu. Pozwala to zachować efektywność jej działania i bezpieczeństwo dla użytkowników. W zależności od tego, czy klimatyzator jest używany wyłącznie w okresie letnim, czy cały rok, zaleca się wykonanie okresowego serwisu klimatyzacji odpowiednio raz lub dwa razy w roku. Podczas takiej usługi TC-serwis wykonuje przegląd urządzenia oraz instalacji, a gdy istnieje potrzeba, uzupełniamy czynnik chłodniczy, regenerujemy sprężarki lub odgrzybiamy klimatyzator. Nasi fachowcy naprawiają także inne wady stwierdzone podczas serwisu.

Regeneracja sprężarek klimatyzacji

Sprężarki klimatyzacji to kosztowne elementy. Regeneracja sprężarki pozwala uniknąć dodatkowych kosztów. Usługa polega na wymianie podzespołów, co pozwala na uzyskanie pełnej sprawności sprężarki.

Regeneracja sprężarek półhermetycznych

W naszej ofercie posiadamy również regenerację sprężarek półhermetycznych, w której skład wchodzą wymiana oleju, wymiana lub regeneracja płyt zaworowych, wymiana filtrów, przewijanie silników.

Odgrzybianie klimatyzatora

Zanieczyszczenia klimatyzacji to częsty problem i powinniśmy na niego uważać. Odgrzybianie klimatyzacji powinno się wykonywać okresowo, jak również po dłuższej stagnacji sprzętu. Zanieczyszczenia klimatyzacji są szczególnie groźne dla alergików.

Uzupełnianie czynnika chłodniczego

Uzupełnienie czynnika chłodniczego powinno wykonywać się przynajmniej raz w roku. Nawet w szczelnych instalacjach klimatyzujących powstaje mały ubytek czynnika chłodniczego na poziomie kilku procent, który należy uzupełniać.

Serwis urządzeń chłodniczych i chłodni

Dzięki odpowiedniemu serwisowi urządzenia i meble chłodnicze będą pracować bez usterek i pozostaną efektywne na długi czas. Serwis urządzeń chłodniczych wykonywany okresowo pozwala uniknąć potencjalnych kosztów związanych z nagłymi awariami oraz ich konsekwencjami.

Awarie urządzeń chłodniczych lub chłodni

Nawet niewielka awaria chłodni może być dużym utrudnieniem dla funkcjonowania firmy. Potrafi zaburzyć dzień pracy, a zbyt niskie lub wysokie temperatury mogą mieć liczne konsekwencje. Obiecujemy szybką reakcję, nie narażając naszych klientów na straty. Jesteśmy dostępni w całym kraju, a nasze 10-letnie doświadczenie pozwala na szybką naprawę urządzeń chłodniczych. Bezpieczeństwo i komfort naszych klientów są dla nas priorytetem.

Urządzenia, jakie serwisujemy

Zapraszamy do współpracy

Dział serwisu

e-mail: serwis@tc-serwis.pl
tel: +48 508 015 628

Ciasteczko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na ich użycie.