Serwis

O jakości usług i zadowoleniu Klientów świadczy nie tylko dobry produkt, który im oferowany, ale przede wszystkim gwarancja stałego, dyspozycyjnego serwisu działającego w zakresie doradztwa technicznego oraz konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Firma TC SERWIS, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów stworzyła sieć autoryzowanych punktów serwisowych na terenie całej Polski. Jej sprawne działanie zapewnia utrzymanie urządzeń naszych Klientów w ciągłym ruchu, a rozmieszczenie punktów serwisowych umożliwia szybkie dotarcie do Klienta.

Naszym Klientom oferujemy też komputerowy monitoring pracy urządzeń – systemy alarmowe połączone z centrum informatycznym. W systemy te mogą zostać wyposażone wszystkie urządzenia chłodnicze. Monitoring ten umożliwia szybkie informowanie użytkowników tych urządzeń, jak również grup serwisowych o ewentualnych awariach – dzięki temu możliwa jest natychmiastowa reakcja grupy serwisowej.

Celem naszym jest jednak, aby poprzez użycie najlepszych materiałów i rozwiązań, jak również poprzez regularne konserwacje, wyeliminować ryzyko wystąpienia usterki.

Wysoko cenimy zaufanie, jakim Klienci obdarzają TC SERWIS i pragniemy zapewnić, że troska o jego utrzymanie jest dla naszej firmy najważniejsza.

Zapraszamy do współpracy

Dział serwisu

e-mail: serwis@tc-serwis.pl
tel. kom. +48 508 015 637

Ciasteczko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na ich użycie.