Chłodnictwo komercyjne

TC-serwis od 10 lat zajmuje się wsparciem biznesów komercyjnych w zakresie chłodnictwa. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi, cukierniami oraz sklepami. Dla naszych klientów niezwykle ważne jest odpowiednie przechowywanie produktów i ich ekspozycja. Rozumiemy, że odpowiedni dobór urządzeń przyczynia się do sukcesu.

Chłodnictwo dla gastronomii

Odpowiednie przechowywanie produktów spożywczych i zapasów w lokalach gastronomicznych pozwala na efektywne zarządzanie biznesem. Zachowanie świeżości produktów i półproduktów jest kluczem do zdobycia zaufania klientów oraz zarządzania dostawami. W biznesie gastronomicznym potrzebne są różne urządzenia chłodnicze, zarówno te służące do przechowywania jak i do ekspozycji produktów. W naszej ofercie dla gastronomii znajdują się wszystkie rodzaje urządzeń niezbędnych do prowadzenia lokalu gastronomicznego. Oferujemy witryny, lady chłodnicze i szafy gastronomiczne najlepszych producentów. W swojej ofercie posiadamy urządzenia spełniające kryteria cenowe i estetyczne najbardziej wymagających klientów.

Chłodnictwo dla cukierni

W lokalach cukierniczych ważne jest zarówno właściwe przechowywanie produktów, jak i ich wizualizacja. Odpowiednio przechowywane produkty zachowają swoją świeżość i smak na długo, a atrakcyjna estetycznie ekspozycja przyciągnie uwagę najbardziej wymagających klientów. Cukiernie nierzadko są miejscem spotkań, dlatego ważne jest, by meble chłodnicze były ciche i doświetlone. W naszej ofercie posiadamy witryny chłodnicze na ciasta, lady cukiernicze, a także lodówki na napoje i alkohol. Montujemy urządzenia renomowanych firm, które służą przez lata, są niezawodne i spełniaj potrzeby naszych klientów. Komercyjne urządzenia chłodnicze montowane przez TC-serwis.pl spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Chłodnictwo dla sprzedawców

W przestrzeni sklepowej potrzebne są różnego rodzaju urządzenia chłodnicze. To dzięki nim produkty na półkach zachowują świeżość. Lady chłodnicze na mięso i wędliny, wyeksponują jego walory. Lodówki i zamrażarki o odpowiednio dobranych parametrach, ułatwią zakupy klientom. Atrakcyjne wyeksponowanie produktów potrafi przyciągnąć uwagę konsumenta i zwiększyć ich sprzedaż. Nasza oferta dla sprzedawców obejmuje lady chłodnicze, witryny, lodówki oraz zamrażarki niezawodnych firm. Nasze doświadczenie i pomoc przyczynią się do Twojego sukcesu.

Nasze usługi dla biznesów komercyjnych

Zapraszamy do współpracy

Dział techniczny

e-mail: techniczny@tc-serwis.pl
tel: +48 508 015 628

Dział serwisu

e-mail: serwis@tc-serwis.pl
tel: +48 508 015 628

Ciasteczko

Ta strona wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania. Dalsze korzystanie oznacza zgodę na ich użycie.