Praca

TC Serwis Sp. z o.o. firma działająca w branży chłodnictwa, klimatyzacji i systemów grzewczych
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

SERWISANT URZĄDZEŃ
CHŁODNICZYCH I KLIMATYZACYJNYCH
– Miejsce pracy: Poznań i okolice –

Opis stanowiska z zakresem obowiązków:
– Okresowe konserwacje urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
– Nadzór serwisowy nad przemysłowymi instalacjami na obszarze Wielkopolski

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy w serwisie,
– Dobra wiedza techniczna na temat urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
– Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji,
– Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Praca w prężnie rozwijającej się firmie,
– Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane proszę o nadsyłanie CV na adres e-mail:
praca@tc-serwis.pl z dopiskiem stanowiska „serwisant P-ń”.

SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH
– Miejsce pracy: Warszawa i okolice –

Zakres obowiązków:
– Serwis urządzeń chłodniczych,
– Konserwacja urządzeń chłodniczych,
– Opieka nad podległymi obiektami

Wymagania:
– Doświadczenie w serwisie i konserwacji urządzeń chłodniczych
– Wykształcenie techniczne
– Świadectwa kwalifikacji (chłodnictwo, SEP do 1 kV)

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem.

praca@tc-serwis.pl z dopiskiem stanowiska „serwisant W-wa”.

KOORDYNATOR SERWISU
– Miejsce pracy: Poznań –

– zamawianie części zamiennych u dostawców,
– tworzenie wycen dla klientów,
– koordynowanie prac naprawczych w toku,
– umawianie terminów prac naprawczych,
– wsparcie techniczne,
– zarządzanie serwisem,
– pomoc przy dyżurach telefonicznych,

Oferujemy:

CV proszę wysyłać na adres:
pbiedermann@tc-serwis.pl

Wymagania:

Oferujemy:

praca@tc-serwis.pl z dopiskiem stanowiska „koordynator serwisu P-ń”.